FEB042014
Nagradni konkurs Studentskog Saveza Užice

U ponedeljak, 3. februara 2014. godine u amfiteatru Užičke gimnazije Studentski Savez Užice održao je konferenciju za novinare povodom otvaranja Nagradnog konkursa na temu „Moja budućnost u mom gradu“.
Studentski Savez Užice je studentska, društveno-odgovorna organizacija koja okuplja veliki broj studenata, i zastupa mlade Užičane, u želji da se mladi društveno aktiviraju i slobodno iznose svoje stavove. Cilj organizacije je zaštita interesa studenata iz Užica i njihovo međusobno povezivanje i uspostavljanje komunikacije sa gradom, koja proteklih godina nije bila baš uspešna.
Nagradni konkurs je namenjen učenicima srednjih škola da bi preneli svoja razmišljanja na ovu temu i dali nove ideje kako bi se problemi sa kojima se mladi ljudi u gradu Užicu suočavaju uočili i kako bi se potom ozbiljnije i adekvatnije rešavali.
Konkurs je otvoren do 21. Februara nakon čega će biti podeljene novčane nagrade.

30. oktobar. Književno veče u "Zlatiborskoj noći"
07. oktobar. Izlet u Vrnjačku banju
23. septembar. Veslanje po suvom
19. septembar. Naši prvi dani i utisci u Užičkoj gimaziji