Obrazac za posmatranje casa ZAŠTO SE UPISATI U RAČUNARSKO ODELJENJE ZAŠTO SE UPISATI U ODELjENjE SEDMOG RAZREDA TALENTOVANIH MATEMATIČARA UŽIČKE GIMNAZIJE Konačni rezultati okružnog takmičenja iz stranih jezika Prijava za računarsko odeljenje Lifet za računarsko odeljenje Prijava za 7. razred specijalnog matematickog odeljenja Lifet za specijalno matematicko odeljenje Raspored zvonjenja Uputstvo za pisanje maturskog rada Šablon za maturski rad Fondacija Života Vranić Javna nabavka kupovina struje Standardi kompetencija SU licni plan SU Bodovanje SU Prva strana e-izdanja "Gimnazijalca"

Pravilnik o disciplinskoj i materijalnoj odgovornosti zaposlenih Pravilnik o pravima, obavezama i odgovornostima učenika Pravilnik o ocenjivanju učenika Poslovnik o radu Školskog odbora Pravilnik o izmenama nastavnog plana i programa 27.10.11.g. Prirucnik za samovrednovanje i vrednovanje rada Strategija razvoja obrazovanja u Srbiji - nacrt Pravilnik o organizaciji i sprovodjenju ispita 2 Školski program Izvestaj o realizaciji Godisnjeg plana rada skole za 15/16.god. Godišnji plan rada škole 1617 Skolski razvojni plan 1 deo 1721 Skolski razvojni plan 2 deo 1721