Odluka o odlaganju početka drugog polugodišta Obaveštenje o pripremnoj nastavi iz matematike za računarsko odeljenje Catcher in the Rye Zašto upisati računarsko odeljenje Prijava za računarsko odeljenje Raspored pismenih vežbi u I polugodištu školske 2018-19 Obrazac za individualno praćenje ponašanja učenika Bodovanje strucnog usavrsavanja 18/19.godina Udžbenici za školsku 2018/19. Izvestaj o strucnom usavrsavanju - obrazac Lista za pracenje casova nastavnika Конкурсна документација за екскурзију у школској 2018-19.години. Latinski rečnik Besplatna ONLINE pripremna nastava iz matematike i programiranja Raspored zvonjenja Uputstvo za pisanje maturskog rada Šablon za maturski rad Fondacija Života Vranić Javna nabavka kupovina struje Standardi kompetencija SU licni plan SU Prva strana e-izdanja "Gimnazijalca"

APR252018
POZIV ZA UPIS U RAČUNARSKO ODELjENjE

Dragi učenici i poštovani roditelji,
Odeljenje talentovanih učenika računarske gimnazije u Užičkoj gimnaziji pruža mogućnost učenicima da unaprede svoja znanja i razvoj usklade sa vlastitim izraženim sposobnostima.
U subotu, 17. marta 2018.godine u 10:00 časova počinje besplatna pripremna nastava iz matematike koju organizujemo za buduće učenike računarskog odeljenja.
Sastanak sa roditeljima i učenicima zainteresovanim za upis u novo odeljenje održaće se u četvrtak 15. marta 2018.godine u 19:00 časova u amfiteatru Užičke gimnazije.

Ukoliko imate dodatnih pitanja možete nas kontaktirati na
Telefone: 031/513-140 i 031/513-453 (direktor) i
E-mail: uzickagimnazija@ptt.rs

Autor: Vukadin Simović, direktor