Odluka o odlaganju početka drugog polugodišta Obaveštenje o pripremnoj nastavi iz matematike za računarsko odeljenje Catcher in the Rye Zašto upisati računarsko odeljenje Prijava za računarsko odeljenje Raspored pismenih vežbi u I polugodištu školske 2018-19 Obrazac za individualno praćenje ponašanja učenika Bodovanje strucnog usavrsavanja 18/19.godina Udžbenici za školsku 2018/19. Izvestaj o strucnom usavrsavanju - obrazac Lista za pracenje casova nastavnika Конкурсна документација за екскурзију у школској 2018-19.години. Latinski rečnik Besplatna ONLINE pripremna nastava iz matematike i programiranja Raspored zvonjenja Uputstvo za pisanje maturskog rada Šablon za maturski rad Fondacija Života Vranić Javna nabavka kupovina struje Standardi kompetencija SU licni plan SU Prva strana e-izdanja "Gimnazijalca"

APR152018
Republičko takmičenje iz stranih jezika
kategorija: Takmičenja

Republičko takmičenje iz engleskog jezika održano je 14. aprila 2018. u Šestoj beogradskoj gimnaziji, a iz ruskog, francuskog, nemačkog, italijanskog i španskog jezika u Valjevskoj gimnaziji. Na takmičenju je učestvovalo osam učenika naše škole, šest iz engleskog, jedan iz španskog i jedan iz italijanskog jezika. U Beogradu, u konkurenciji od oko 400 takmičara iz cele zemlje, Vladimir Mijatović IV2 osvojio je šesto mesto, dok je u Valjevu Tamara Vasović IV5 bila osma na takmičenju iz španskog jezika.

Autor: Stručno veće za strane jezike

14. februar. Odložen početak drugog polugodišta
29. decembar. Nemačko veče
25. decembar. Mini Monologues