Odluka o odlaganju početka drugog polugodišta Obaveštenje o pripremnoj nastavi iz matematike za računarsko odeljenje Catcher in the Rye Zašto upisati računarsko odeljenje Prijava za računarsko odeljenje Raspored pismenih vežbi u I polugodištu školske 2018-19 Obrazac za individualno praćenje ponašanja učenika Bodovanje strucnog usavrsavanja 18/19.godina Udžbenici za školsku 2018/19. Izvestaj o strucnom usavrsavanju - obrazac Lista za pracenje casova nastavnika Конкурсна документација за екскурзију у школској 2018-19.години. Latinski rečnik Besplatna ONLINE pripremna nastava iz matematike i programiranja Raspored zvonjenja Uputstvo za pisanje maturskog rada Šablon za maturski rad Fondacija Života Vranić Javna nabavka kupovina struje Standardi kompetencija SU licni plan SU Prva strana e-izdanja "Gimnazijalca"

APR122018
DSD ispiti 2018.

Usmeni deo DSD ispita održan je 10. i 11. aprila u našoj školi. Na ispit je izašlo 17 učenika. Komisiju su činile Ivana Vasilić, profesorka nemačkog jezika u ulozi ispitivača i profesorka nemačkog jezika iz "Prve osnovne škole kralja Petra II" Marina Marjanović kao predsednik koji ima odlučujuću ulogu u ocenjivanju učenika. Zvanični rezultati će biti poznati krajem juna.

Autor: Ivana Vasilić

14. februar. Odložen početak drugog polugodišta
29. decembar. Nemačko veče
25. decembar. Mini Monologues