Raspored pismenih vežbi u I polugodištu školske 2018-19 Obrazac za individualno praćenje ponašanja učenika Bodovanje strucnog usavrsavanja 18/19.godina Udžbenici za školsku 2018/19. Izvestaj o strucnom usavrsavanju - obrazac Lista za pracenje casova nastavnika Конкурсна документација за екскурзију у школској 2018-19.години. Prijava za računarsko odeljenje Zašto upisati računarsko odeljenje? Latinski rečnik Besplatna ONLINE pripremna nastava iz matematike i programiranja Raspored zvonjenja Uputstvo za pisanje maturskog rada Šablon za maturski rad Fondacija Života Vranić Javna nabavka kupovina struje Standardi kompetencija SU licni plan SU Prva strana e-izdanja "Gimnazijalca"

MAJ312018
Republičko takmičenje iz hemije

Republičko takmičenje iz hemije je održano je od 11. do 13. maja u Beogradu na Hemijskom fakultetu. Učestvovalo je pet učenika iz naše škole. Učenik prvog razreda,Petar Damjanović je osvojio prvo mesto usvojoj kategoriji. Igor Topalović,učenik trećeg razreda osvojio je treće mesto dok je učenik četvrtog razreda Andrej Kovačević osvojio drugo mesto u istoj kategoriji.

Autor: Stručno veće za hrmiju

09. decembar. Predstava ,,Zato što te se plašim”
07. decembar. Video konferencija sa Švedskom
06. decembar. Dodela priznanja na Elektrotehničkom fakultetu