Odluka o odlaganju početka drugog polugodišta Obaveštenje o pripremnoj nastavi iz matematike za računarsko odeljenje Catcher in the Rye Zašto upisati računarsko odeljenje Prijava za računarsko odeljenje Raspored pismenih vežbi u I polugodištu školske 2018-19 Obrazac za individualno praćenje ponašanja učenika Bodovanje strucnog usavrsavanja 18/19.godina Udžbenici za školsku 2018/19. Izvestaj o strucnom usavrsavanju - obrazac Lista za pracenje casova nastavnika Конкурсна документација за екскурзију у школској 2018-19.години. Latinski rečnik Besplatna ONLINE pripremna nastava iz matematike i programiranja Raspored zvonjenja Uputstvo za pisanje maturskog rada Šablon za maturski rad Fondacija Života Vranić Javna nabavka kupovina struje Standardi kompetencija SU licni plan SU Prva strana e-izdanja "Gimnazijalca"

MAJ312018
Srpska hemijska olimpijada

Na finalnom delu takmičenja iz hemije,Srpskoj hemijskoj olimpijadi,učestvovala su dva učenika i ostvarila veliki uspeh. Igor Topalović,učenik trećeg razreda, je osvojio 2.mesto i Andrej Kovačević,učenik četvrtog razreda, 3. mesto .Stekli su pravo učešća na Međunarodnoj hemijskoj olimpijadi koja će biti održana u Slovačkoj i Češkoj od 19. do 29.jula.

Autor: Stručno veće za hrmiju

14. februar. Odložen početak drugog polugodišta
29. decembar. Nemačko veče
25. decembar. Mini Monologues