Pripremna nastava iz matematike za prijemni ispit u računarsko odeljenje Spisak škola koje realizuju prijemni ispit za IT odeljenja Prijava za prijemni ispit za IT odeljenje Odluka o odlaganju početka drugog polugodišta Zašto upisati računarsko odeljenje Raspored pismenih vežbi u I polugodištu školske 2018-19 Obrazac za individualno praćenje ponašanja učenika Bodovanje strucnog usavrsavanja 18/19.godina Udžbenici za školsku 2018/19. Izvestaj o strucnom usavrsavanju - obrazac Lista za pracenje casova nastavnika Конкурсна документација за екскурзију у школској 2018-19.години. Latinski rečnik Besplatna ONLINE pripremna nastava iz matematike i programiranja Raspored zvonjenja Uputstvo za pisanje maturskog rada Šablon za maturski rad Fondacija Života Vranić Javna nabavka kupovina struje Standardi kompetencija SU licni plan SU Prva strana e-izdanja "Gimnazijalca"

JUN092018
Znanjem kroz Evropu
kategorija: Takmičenja

Užička gimnazija se ove godine po prvi put priključila takmičenju iz nemačkog i engleskog jezika pod nazivom 'Znanjem kroz Evropu', koje organizuje Nemačko-austrijski kulturno-edukativni centar Wilkommen. Takmičenje je održano 19. maja 2018. godine i na njemu je učestvovalo 12 učenika naše škole, devet iz engleskog i tri iz nemačkog jezika. Osvojena su dva druga mesta: Marica Kuzeljević IV4 iz nemačkog jezika u kategoriji učenika četvrtog razreda i Kristina Božović IV1 iz engleskog jezika u istoj uzrasnoj kategoriji.

Autor: Stručno veće za strane jezike

12. jun. eTwinning projekat
05. jun. "Dijalog za budućnost - Mladi!"
31. maj. Javni čas ruskog jezika
29. maj. Poseta Narodnom pozorištu u Beogradu