Bodovanje strucnog usavrsavanja 18/19.godina Udžbenici za školsku 2018/19. Učenici prvog razreda matematički smer za skolsku 18/19 Učenici prvog razreda drustvenog smera za skolsku 18/19.god. Izvestaj o strucnom usavrsavanju - obrazac Lista za pracenje casova nastavnika Konačni rezultati prijemnog ispita iz matematike za odeljenja učenika sa posebnim sposobnostima za računarstvo i informatiku Rešenja prijemnog ispita iz matematike za računarsko odeljenje Конкурсна документација за екскурзију у школској 2018-19.години. Окружно такмичење из страних језика Prijava za računarsko odeljenje Zašto upisati računarsko odeljenje? Latinski rečnik Besplatna ONLINE pripremna nastava iz matematike i programiranja Raspored zvonjenja Uputstvo za pisanje maturskog rada Šablon za maturski rad Fondacija Života Vranić Javna nabavka kupovina struje Standardi kompetencija SU licni plan SU Prva strana e-izdanja "Gimnazijalca"

JUN092018
Znanjem kroz Evropu
kategorija: Takmičenja

Užička gimnazija se ove godine po prvi put priključila takmičenju iz nemačkog i engleskog jezika pod nazivom 'Znanjem kroz Evropu', koje organizuje Nemačko-austrijski kulturno-edukativni centar Wilkommen. Takmičenje je održano 19. maja 2018. godine i na njemu je učestvovalo 12 učenika naše škole, devet iz engleskog i tri iz nemačkog jezika. Osvojena su dva druga mesta: Marica Kuzeljević IV4 iz nemačkog jezika u kategoriji učenika četvrtog razreda i Kristina Božović IV1 iz engleskog jezika u istoj uzrasnoj kategoriji.

Autor: Stručno veće za strane jezike

16. oktobar. Časopis Ogledalo raspisuje konkurs BEOSEF
13. oktobar. Pozorišna predstava
10. oktobar. Video konferencija sa Belgijom
01. oktobar. eTwinning projekat
29. septembar. Evropski dan jezika 2018.
05. septembar. Udžbenici u školskoj 2018/19
30. avgust. Početak nove školske godine