Pripremna nastava iz matematike za prijemni ispit u računarsko odeljenje Spisak škola koje realizuju prijemni ispit za IT odeljenja Prijava za prijemni ispit za IT odeljenje Odluka o odlaganju početka drugog polugodišta Zašto upisati računarsko odeljenje Raspored pismenih vežbi u I polugodištu školske 2018-19 Obrazac za individualno praćenje ponašanja učenika Bodovanje strucnog usavrsavanja 18/19.godina Udžbenici za školsku 2018/19. Izvestaj o strucnom usavrsavanju - obrazac Lista za pracenje casova nastavnika Конкурсна документација за екскурзију у школској 2018-19.години. Latinski rečnik Besplatna ONLINE pripremna nastava iz matematike i programiranja Raspored zvonjenja Uputstvo za pisanje maturskog rada Šablon za maturski rad Fondacija Života Vranić Javna nabavka kupovina struje Standardi kompetencija SU licni plan SU Prva strana e-izdanja "Gimnazijalca"

JUN182018
English in Action 2018

English in Action 2018
Два професора из Велике Британије, Ричард Доу и Макс Џерард су 5 дана, 25 сати, 30 часова, у периоду од 07.до 11.маја ове године, реализовали овогодишњи, сад већ врло популарни, интензивни курс енглеског језика, познатији као English in Action. Чак 22 ученика из прва три разреда наше гимназије се потрудило да унапреди своје говорне способности и обогати своj вокабулар уз помоћ ових изворних говорника и то према два програма високог нивоа: Б2 Vantage и Ц1 Effectiveness. Као и сваке године, курс се завршио приредбом на којој су учесници курса приказали своје групне презентације као и две представе које су биле посве другачије од свих које смо до сада видели. Ученици су показали све своје таленте: сценаристичке, глумачке, музичке и редитељске и то све наравно користећи енглески језик. Гостујући професори су изразили велико задовољсто на крају рада са нашом децом, те боравком у нашој школи. С друге стране, ђаци су били не само задовољни курсом, већ и дирнути одласком страних професора уз жеље да ово искуство понове и следеће године, само на још вишем нивоу! Све ово али и чињеница да се овај курс одржава у нашој школи већ 6.пут, говори о успешности овакве врсте организоване додатне едукације које ученици наше школе имају прилику да искусе.
C1 група

Бранкица Скорковић, проф.енглеског језика

Autor: Бранкица Скорковић

12. jun. eTwinning projekat
05. jun. "Dijalog za budućnost - Mladi!"
31. maj. Javni čas ruskog jezika
29. maj. Poseta Narodnom pozorištu u Beogradu