Bodovanje strucnog usavrsavanja 18/19.godina Udžbenici za školsku 2018/19. Učenici prvog razreda matematički smer za skolsku 18/19 Učenici prvog razreda drustvenog smera za skolsku 18/19.god. Izvestaj o strucnom usavrsavanju - obrazac Lista za pracenje casova nastavnika Konačni rezultati prijemnog ispita iz matematike za odeljenja učenika sa posebnim sposobnostima za računarstvo i informatiku Rešenja prijemnog ispita iz matematike za računarsko odeljenje Конкурсна документација за екскурзију у школској 2018-19.години. Окружно такмичење из страних језика Prijava za računarsko odeljenje Zašto upisati računarsko odeljenje? Latinski rečnik Besplatna ONLINE pripremna nastava iz matematike i programiranja Raspored zvonjenja Uputstvo za pisanje maturskog rada Šablon za maturski rad Fondacija Života Vranić Javna nabavka kupovina struje Standardi kompetencija SU licni plan SU Prva strana e-izdanja "Gimnazijalca"

JUL152018
Poetry Games

Pesme na slobodnu temu trinaest učenika Gimnazije objavljene su u antologiji radova dece iz čitavog sveta pod nazivom 'Poetry Games', a u izdanju izdavačke kuće Young Writers iz Velike Britanije. U ovoj lepoj poetskoj zbirci objavljene su pesme Anje Rosić I6, Alekse Bugarinovića II5, Milice Kulić III1, Tamare Sokić III4, Miloša Popovića III6, Tamare Lacmanović IV1, Kristine Božović IV1, Vladimira Mijatovića IV2, Nebojše Panovića IV2, Pavla Đurđića IV2, Andrije Blagojevića IV3, Aleksandre Kiković IV3 i Jovane Ilić IV4.

Autor: Svetlana Gavrilović

16. oktobar. Časopis Ogledalo raspisuje konkurs BEOSEF
13. oktobar. Pozorišna predstava
10. oktobar. Video konferencija sa Belgijom
01. oktobar. eTwinning projekat
29. septembar. Evropski dan jezika 2018.
05. septembar. Udžbenici u školskoj 2018/19
30. avgust. Početak nove školske godine
01. jul. Obaveštenje za učenike I razreda u školskoj 2018/2019.