Odluka o odlaganju početka drugog polugodišta Obaveštenje o pripremnoj nastavi iz matematike za računarsko odeljenje Catcher in the Rye Zašto upisati računarsko odeljenje Prijava za računarsko odeljenje Raspored pismenih vežbi u I polugodištu školske 2018-19 Obrazac za individualno praćenje ponašanja učenika Bodovanje strucnog usavrsavanja 18/19.godina Udžbenici za školsku 2018/19. Izvestaj o strucnom usavrsavanju - obrazac Lista za pracenje casova nastavnika Конкурсна документација за екскурзију у школској 2018-19.години. Latinski rečnik Besplatna ONLINE pripremna nastava iz matematike i programiranja Raspored zvonjenja Uputstvo za pisanje maturskog rada Šablon za maturski rad Fondacija Života Vranić Javna nabavka kupovina struje Standardi kompetencija SU licni plan SU Prva strana e-izdanja "Gimnazijalca"

JUL152018
Poetry Games

Pesme na slobodnu temu trinaest učenika Gimnazije objavljene su u antologiji radova dece iz čitavog sveta pod nazivom 'Poetry Games', a u izdanju izdavačke kuće Young Writers iz Velike Britanije. U ovoj lepoj poetskoj zbirci objavljene su pesme Anje Rosić I6, Alekse Bugarinovića II5, Milice Kulić III1, Tamare Sokić III4, Miloša Popovića III6, Tamare Lacmanović IV1, Kristine Božović IV1, Vladimira Mijatovića IV2, Nebojše Panovića IV2, Pavla Đurđića IV2, Andrije Blagojevića IV3, Aleksandre Kiković IV3 i Jovane Ilić IV4.

Autor: Svetlana Gavrilović

14. februar. Odložen početak drugog polugodišta
29. decembar. Nemačko veče
25. decembar. Mini Monologues