Bodovanje strucnog usavrsavanja 18/19.godina Udžbenici za školsku 2018/19. Učenici prvog razreda matematički smer za skolsku 18/19 Učenici prvog razreda drustvenog smera za skolsku 18/19.god. Izvestaj o strucnom usavrsavanju - obrazac Lista za pracenje casova nastavnika Konačni rezultati prijemnog ispita iz matematike za odeljenja učenika sa posebnim sposobnostima za računarstvo i informatiku Rešenja prijemnog ispita iz matematike za računarsko odeljenje Конкурсна документација за екскурзију у школској 2018-19.години. Окружно такмичење из страних језика Prijava za računarsko odeljenje Zašto upisati računarsko odeljenje? Latinski rečnik Besplatna ONLINE pripremna nastava iz matematike i programiranja Raspored zvonjenja Uputstvo za pisanje maturskog rada Šablon za maturski rad Fondacija Života Vranić Javna nabavka kupovina struje Standardi kompetencija SU licni plan SU Prva strana e-izdanja "Gimnazijalca"

OKT012018
eTwinning projekat

Užička gimnazija se ove godine prvi put uključila u jedan Twinning projekat pod nazivom 'We Speak European', u kome, pored naše škole, učestvuju i škole iz Belgije, Poljske, Italije, Rumunije, Grčke, Španije, Portugalije, Danske, Švedske, Francuske i Ukrajine. Projekat je organizovan sa ciljem da se promoviše 26. septembar - Evropski dan jezika, kao i da se srednjoškolci iz raznih delova Evrope upoznaju sa jezicima i kulturom drugih naroda. U okviru projekta, 26. septembra organizovana je video konferencija sa učenicima iz Varšave na engleskom jeziku, a 27. septembra na nemačkom jeziku sa učenicima iz grada Opvijka u Belgiji. Tridesetak učenika svih razreda Gimnazije imalo je priliku da popriča i upozna se sa vršnjacima iz ove dve zemlje.

Autor: Svetlana Gavrilović

16. oktobar. Časopis Ogledalo raspisuje konkurs BEOSEF
13. oktobar. Pozorišna predstava
10. oktobar. Video konferencija sa Belgijom
29. septembar. Evropski dan jezika 2018.
05. septembar. Udžbenici u školskoj 2018/19
30. avgust. Početak nove školske godine
15. jul. Poetry Games
01. jul. Obaveštenje za učenike I razreda u školskoj 2018/2019.