Pripremna nastava iz matematike za prijemni ispit u računarsko odeljenje Spisak škola koje realizuju prijemni ispit za IT odeljenja Prijava za prijemni ispit za IT odeljenje Odluka o odlaganju početka drugog polugodišta Zašto upisati računarsko odeljenje Raspored pismenih vežbi u I polugodištu školske 2018-19 Obrazac za individualno praćenje ponašanja učenika Bodovanje strucnog usavrsavanja 18/19.godina Udžbenici za školsku 2018/19. Izvestaj o strucnom usavrsavanju - obrazac Lista za pracenje casova nastavnika Конкурсна документација за екскурзију у школској 2018-19.години. Latinski rečnik Besplatna ONLINE pripremna nastava iz matematike i programiranja Raspored zvonjenja Uputstvo za pisanje maturskog rada Šablon za maturski rad Fondacija Života Vranić Javna nabavka kupovina struje Standardi kompetencija SU licni plan SU Prva strana e-izdanja "Gimnazijalca"

MAR162019
DSD ispiti

Usmeni deo DSD ispita održan je 29. februara, a pismeni deo, sastav i slušanje, 14. marta. Na ispite je izašlo šest učenika Užičke gimnazije četvrtog razreda: Sandra Todoric IV1, Aleksandra Tanovic IV5, Uros Gavrilovic IV5, Milica Kulic IV1, Ana Maksimovic IV5i Aleksandar Stevanovic IV1. Na usmenom ispitu svi ucenici su ostvarili rezultate za B1 nivo, osim Sandre Todorić, koja je na A2 nivou.

Autor: Isidora Šiljak

05. jul. Dijalog za budućnost
12. jun. eTwinning projekat
05. jun. "Dijalog za budućnost - Mladi!"
31. maj. Javni čas ruskog jezika
29. maj. Poseta Narodnom pozorištu u Beogradu