Enjoy the Journey Udžbenici za školsku 2019/20. godinu Evidencija drustveno-korisnog rada DKR - saglasnost za roditelje DKR - obavestenje za roditelje Odeljenje za učenike sa posebnim sposobnostima za računarstvo i informatiku Učenici prirodno-matematičkog smera školske 19/20 Učenici društveno-jezičkog smera školske 19/20 Pripremna nastava iz matematike za prijemni ispit u računarsko odeljenje Prijava za prijemni ispit za IT odeljenje Zašto upisati računarsko odeljenje Raspored pismenih vežbi u I polugodištu školske 2018-19 Obrazac za individualno praćenje ponašanja učenika Bodovanje strucnog usavrsavanja 18/19.godina Izvestaj o strucnom usavrsavanju - obrazac Lista za pracenje casova nastavnika Latinski rečnik Besplatna ONLINE pripremna nastava iz matematike i programiranja Raspored zvonjenja Uputstvo za pisanje maturskog rada Šablon za maturski rad Fondacija Života Vranić Standardi kompetencija SU licni plan SU Prva strana e-izdanja "Gimnazijalca"

OKT062019
Istraživanje gimnazijalaca o vodi

„Male mogućnosti su često početak velikih poduhvata“
(Demosten)

Učenici drugog razreda prirodno-matematičkog smera Užičke gimnazije započeli su novi ciklus istraživanja u okviru obaveznog izbornog predmeta Primenjene nauke. Prva izabrana tema je „Voda“. Posle uvodnih aktivnosti, prikupljanja i analize prikupljenog materijala uslediće posete javnim preduzećima koja se bave proizvodnjom i analizom vode u Užicu. Kada istraživački rad dobije konačnu formu biće prezentovan kao ugledna aktivnost.

Autor: Mirjana Kojadinović

28. septembar. Evropski dan jezika 2019.
26. septembar. FLEX radionice
17. septembar. eTwinning nacionalne oznake kvaliteta
30. avgust. Početak nove školske godine
05. jul. Dijalog za budućnost
12. jun. eTwinning projekat
05. jun. "Dijalog za budućnost - Mladi!"
31. maj. Javni čas ruskog jezika