Enjoy the Journey Udžbenici za školsku 2019/20. godinu Evidencija drustveno-korisnog rada DKR - saglasnost za roditelje DKR - obavestenje za roditelje Odeljenje za učenike sa posebnim sposobnostima za računarstvo i informatiku Učenici prirodno-matematičkog smera školske 19/20 Učenici društveno-jezičkog smera školske 19/20 Pripremna nastava iz matematike za prijemni ispit u računarsko odeljenje Prijava za prijemni ispit za IT odeljenje Zašto upisati računarsko odeljenje Raspored pismenih vežbi u I polugodištu školske 2018-19 Obrazac za individualno praćenje ponašanja učenika Bodovanje strucnog usavrsavanja 18/19.godina Izvestaj o strucnom usavrsavanju - obrazac Lista za pracenje casova nastavnika Latinski rečnik Besplatna ONLINE pripremna nastava iz matematike i programiranja Raspored zvonjenja Uputstvo za pisanje maturskog rada Šablon za maturski rad Fondacija Života Vranić Standardi kompetencija SU licni plan SU Prva strana e-izdanja "Gimnazijalca"

SEP262019
FLEX radionice

24. septembra, bivši i sadašnji učenici naše škole - polaznici FLEX programa - Tamara Vidić, Anđela Jovanović, Aleksandar Stevanović, Jana Tucović, Leontina Gačić, Marko Stanojčić IV1 i Sara Vukašinović IV4, zajedno sa svojom koleginicom iz Niša, Bojanom Mihajlović, održali su dve radionice u odeljenjima IV1 i II4. Najpre su učenicima četvrtog razreda održali predavanje na temu 'Kako napisati CV?', kroz koje su ih upoznali sa tim šta je CV i dali im korisne savete o tome kako ga napisati i kako se pripremiti za intervju za posao. Teme druge radionice bile su mentalno zdravlje i rad u timu, a učenici II4 su, kroz interaktivnu igru, imali priliku da nauče kako da se bore sa stresom i kako da ga prevaziđu.

Autor: Marko Stanojčić IV1

06. oktobar. Istraživanje gimnazijalaca o vodi
28. septembar. Evropski dan jezika 2019.
17. septembar. eTwinning nacionalne oznake kvaliteta
30. avgust. Početak nove školske godine
05. jul. Dijalog za budućnost
12. jun. eTwinning projekat
05. jun. "Dijalog za budućnost - Mladi!"
31. maj. Javni čas ruskog jezika