Izmena Pravilnika o kalendaru obrazovno-vaspitnog rada za školsku 2019/20.godinu Obaveštenje za učenika o učenju na daljinu Odluka o obustavi postupka JN1 Odluka o obustavi JN Prijava za racunarsko odeljenje Pripremna nastava iz matematike za prijemni ispit u računarsko odeljenje Poziv za javnu nabavku II razred Konkursna dokumentacija za ekskurziju II razreda Poziv za javnu nabavku Konkursna dokumentacija za ekskurziju IV razreda Raspored časova za školsku 2019/20 Raspored pismenih vežbi u I polugodištu školske 2019-20 Enjoy the Journey Udžbenici za školsku 2019/20. godinu Evidencija drustveno-korisnog rada DKR - saglasnost za roditelje DKR - obavestenje za roditelje Odeljenje za učenike sa posebnim sposobnostima za računarstvo i informatiku Učenici prirodno-matematičkog smera školske 19/20 Učenici društveno-jezičkog smera školske 19/20 Zašto upisati računarsko odeljenje Obrazac za individualno praćenje ponašanja učenika Bodovanje strucnog usavrsavanja 18/19.godina Izvestaj o strucnom usavrsavanju - obrazac Lista za pracenje casova nastavnika Latinski rečnik Besplatna ONLINE pripremna nastava iz matematike i programiranja Raspored zvonjenja Uputstvo za pisanje maturskog rada Šablon za maturski rad Fondacija Života Vranić Standardi kompetencija SU licni plan SU Prva strana e-izdanja "Gimnazijalca"

JAN312020
Christmas Quiz

14. januara 2020. Godine, učenice 3-5 odeljenja: Marina Pećinar, Nataša Spasić, Nevena Tanović i Neda Milutinović, organizovale su Christmas Quiz na engleskom jeziku. U večernjim časovima, u svečanoj sali naše škole, 6 ekipa iz prvog, drugog i trećeg razreda je učestvovalo u vrlo neobičnom i zanimljivo osmišeljnom kvizu opšte kulture. Kviz se sastojao iz 6 igara: Guess the Film/Series, Word Generator, Sing the Song, Step by Step/Water Pong, Mime i Guess the Song. Takmičili su se: No nick (Anica Filipović, Tamara Zorzić i Mina Jevtić – 3-2), Dva i po i gimnazijalca (Filip Komarica 2-r, Uroš Dubljanin i Jovan Ćosović 2-7), Eeeh-uurrr (Mihailo Bošković, Pavle Smiljanić i Luka Tripković 3-6), Ide gas (Lazar Radojević i Veljko MIlutinović 3-5 i Irina Karganović 1-4), Jgd (Aleksa Gardić, Inga Milojević i Danica Krivokapić 3-6) i Loši matematičari (Sandra Lijeskić, Andrijana Andrić i Đorđe Uzunović – 3-4). Pobednici iz ekipe Eeeh-uurrr su osvojili slušalice, masku za telefon i punjač, koje je obezbedio sponzor “Moby”.Dobroj atmosferi su, pored takmičara i organizatora-voditelja, doprineli I učenici prvog razreda koji su bili u publici. Tehnička porška: Đorđe Zarić 3-5 I Stefan Stjepić 2-r.

Autor: Brankica Skorković

27. mart. Obavestenje o izmeni Pravilnika o kalendaru obrazovno-vaspitnog rada za školsku 2019/2020.godinu
26. mart. Upozorenje o mogućoj zloupotrebi onlajn platforme za učenje
24. mart. Svetski dan poezije 2020.
18. mart. Obaveštenje za roditelje i učenike Užičke gimnazije
16. mart. Ugledni čas primenjenih nauka