Prijava za upis učenika u srednju školu Izborni paketi za prvi razred Konačni rezultati prijemnog ispita iz matematike za IT odeljenje Primeri dozvoljenih kalkulatora za prijemni ispit Potvrda o ostvarenim sportskim rezultatima Prijava za polaganje prijemnog ispita u sportsko odeljenja Sportsko odeljenje u Užičkoj gimnaziji Prijava za prijemni ispit IT odeljenja Prijavljivanje učenika za prijemni ispit za upis u IT odeljenje Izmena Pravilnika o kalendaru obrazovno-vaspitnog rada za školsku 2019/20.godinu Obaveštenje za učenika o učenju na daljinu Odluka o obustavi postupka JN1 Odluka o obustavi JN Pripremna nastava iz matematike za prijemni ispit u računarsko odeljenje Poziv za javnu nabavku II razred Konkursna dokumentacija za ekskurziju II razreda Poziv za javnu nabavku Konkursna dokumentacija za ekskurziju IV razreda Raspored časova za školsku 2019/20 Raspored pismenih vežbi u I polugodištu školske 2019-20 Enjoy the Journey Udžbenici za školsku 2019/20. godinu Evidencija drustveno-korisnog rada DKR - saglasnost za roditelje DKR - obavestenje za roditelje Odeljenje za učenike sa posebnim sposobnostima za računarstvo i informatiku Učenici prirodno-matematičkog smera školske 19/20 Učenici društveno-jezičkog smera školske 19/20 Zašto upisati računarsko odeljenje Obrazac za individualno praćenje ponašanja učenika Bodovanje strucnog usavrsavanja 18/19.godina Izvestaj o strucnom usavrsavanju - obrazac Lista za pracenje casova nastavnika Latinski rečnik Besplatna ONLINE pripremna nastava iz matematike i programiranja Raspored zvonjenja Uputstvo za pisanje maturskog rada Šablon za maturski rad Fondacija Života Vranić Standardi kompetencija SU licni plan SU Prva strana e-izdanja "Gimnazijalca"

FEB272020
Pub Quiz

Povodom 180 godina od osnivanja Užičke gimnazije, Stručno veće za engleski jezik organizovalo je Pub Quiz u kome su učestvovali predstavnici svih gimnazijskih odeljenja. Od oktobra 2019. do januara 2020. održana su polufinalna takmičenja, na kojima su izabrane po dve ekipe iz svakog razreda za veliko finale. Tako su se u finalu, održanom 26. februara, našli I7, Ir, II1, IIr, III1, III5, IV4 i IV6. Pobednici takmičenja su ekipa III5 'Matlab', u sastavu Petar Damjanović, Andrej Petrović i Bogdan Cvetinović, koja je za samo pola boda nadmašila drugoplasirane, ekipu IV4 'NSM', koju su činili Sara Vukašinović, Miloš Jolović i Nikola Dobrisavljević. Treće mesto je zauzela ekipa IV6 'No Name', u sastavu Tina Porubović, Maksim Kostadinov i Mihailo Vučeljić. Poster za kviz je uradio Bogdan Radovanović II7, voditelji su bili Mina Marković i Isidora Ristović II7, a tehničku podršku su obezbedili Uroš Ranković i Vojislav Ćosović II2. Sponzori ovogodišnjeg kviza bili su The English Book iz Beograda, Educational Centre iz Beograda, izdavačka kuća Pearson iz Velike Britanije, 'Metaloplastika' Čajetina i poslastičarnica 'Srce' iz Užica.

Autor: Stručno veće za engleski jezik

01. jul. E UPIS - OBAVEŠTENjE ZA RODITELjE
19. jun. Poetry for a Sustainable Future
19. jun. Language: Mission Possible