MAR242020
Svetski dan poezije 2020.

Uprkos problemima sa kojima se ceo svet trenutno bori, zaljubljenici u poeziju u okviru međunarodnog eTwinning projekta 'Poetry for a Sustainable Future' obeležili su 21. mart - Svetski dan poezije velikim događajem u kome su učestvovali učenici, nastavnici i pesnici širom sveta, koji su tokom celog dana objavljivali i čitali poeziju online (https://www.facebook.com/groups/2883723995187062/) . Svoj doprinos ovom uzbudljivom i inspirativnom događaju dali su i učenici i nastavnici naše škole, učesnici ovog projekta. Vrhunac dana predstavljalo je objavljivanje e-knjige sa radovima dece iz čitave Evrope na temu ciljeva održivog razvoja UN, među kojima se našla i pesma Mine Čušin II1 pod nazivom 'Don't waste food'. Knjiga se može pogledati na http://sustainablepoetry.se/bok/SustainablePoetryE_Book.pdf.

Autor: Svetlana Gavrilović

05. septembar. eTwinning nacionalne oznake kvaliteta
26. avgust. Raspored dolazaka učenika prvog razreda u ponedeljak, 31.8.2020.
21. avgust. Obaveštenje za učenike prvog razreda
01. jul. E UPIS - OBAVEŠTENjE ZA RODITELjE
19. jun. Poetry for a Sustainable Future
19. jun. Language: Mission Possible