Primeri dozvoljenih kalkulatora za prijemni ispit Potvrda o ostvarenim sportskim rezultatima Prijava za polaganje prijemnog ispita u sportsko odeljenja Sportsko odeljenje u Užičkoj gimnaziji Prijava za prijemni ispit IT odeljenja Prijavljivanje učenika za prijemni ispit za upis u IT odeljenje Izmena Pravilnika o kalendaru obrazovno-vaspitnog rada za školsku 2019/20.godinu Obaveštenje za učenika o učenju na daljinu Odluka o obustavi postupka JN1 Odluka o obustavi JN Pripremna nastava iz matematike za prijemni ispit u računarsko odeljenje Poziv za javnu nabavku II razred Konkursna dokumentacija za ekskurziju II razreda Poziv za javnu nabavku Konkursna dokumentacija za ekskurziju IV razreda Raspored časova za školsku 2019/20 Raspored pismenih vežbi u I polugodištu školske 2019-20 Enjoy the Journey Udžbenici za školsku 2019/20. godinu Evidencija drustveno-korisnog rada DKR - saglasnost za roditelje DKR - obavestenje za roditelje Odeljenje za učenike sa posebnim sposobnostima za računarstvo i informatiku Učenici prirodno-matematičkog smera školske 19/20 Učenici društveno-jezičkog smera školske 19/20 Zašto upisati računarsko odeljenje Obrazac za individualno praćenje ponašanja učenika Bodovanje strucnog usavrsavanja 18/19.godina Izvestaj o strucnom usavrsavanju - obrazac Lista za pracenje casova nastavnika Latinski rečnik Besplatna ONLINE pripremna nastava iz matematike i programiranja Raspored zvonjenja Uputstvo za pisanje maturskog rada Šablon za maturski rad Fondacija Života Vranić Standardi kompetencija SU licni plan SU Prva strana e-izdanja "Gimnazijalca"

MAJ142020
PRIJAVLjIVANjE UČENIKA ZA POLAGANjE TESTA IZ MATEMATIKE ZA IT ODELjENjE

PRIJAVLjIVANjE UČENIKA ZA POLAGANjE TESTA IZ MATEMATIKE ZA ODELjENjE ZA UČENIKE SA POSEBNIM SPOSOBNOSTIMA ZA RAČUNARSTVO I INFORMATIKU UŽIČKE GIMNAZIJE

• Prijavljivanje se obavlja ELEKTRONSKI, na mejl Užičke gimnazije (uzickagimnazija@ptt.rs) ili lično u prostorijama Užičke gimnazije od 09-13 časova.

• Dokument prijave može se preuzeti sa sajta Užičke gimnazije.

• Prijavljivanje traje od ponedeljka, 18. maja 2020. godine i traje zaključno sa četvrtkom, 21. maja, 2020. godine.

• Za sva pitanja i nejasnoće možete se obratiti direktoru Užičke gimnazije na telefon 065/6622-062.

Autor:

04. jun. Upis učenika - društveno-jezički i priprodno-matematički smer
04. jun. Upis učenika u odeljenje za učenike sa posebnim sposobnostima za računarstvo i informatiku
02. jun. Polaganje prijemnog ispita za odelјenja za učenike sa posebnim sposobnostima za računarstvo i informatiku
01. jun. Upis u novo sportsko odeljenje
21. maj. UŽIČKA GIMNAZIJA – SPECIJALIZOVANO ODELjENjE ZA UČENIKE SA POSEBNIM SPOSOBNOSTIMA ZA SPORT
21. april. Obaveštenje za maturante
10. april. KGL takmicenje