JUL012020
E UPIS - OBAVEŠTENjE ZA RODITELjE

E UPIS - OBAVEŠTENjE ZA RODITELjE

Upis učenika u srednje škole - prvi upisni krug, osim za upis u muzičke i baletske škole
četvrtak-petak 09. i 10.07. 08.00-15.00

- Upis učenika u srednje škole - drugi upisni krug, osim za upis u muzičke i baletske škole

ponedeljak 13.07. 08.00-15.00

Upis se može realizovati ili e-upisom ili na dosadašnji način direktno u srednjoj školi.

Pošto je na portalu eUprave dostupna unapređena usluga za upis učenika u srednje škole (eUpis), Škola je dužna da obavesti roditelje, odnosno druge zakonske zastupnike učenika o sledećem:

1) Da imaju mogućnost prijave za upis učenika u srednju školu preko Portala eUprava i da, u tom slučaju, ne moraju da dolaze u školu,
2) Da oni koji ne iskoriste uslugu preko Portala eUprava moraju da dođu u školu, ali da nema potrebe da donese bilo koji dokument u papirnom obliku (izvode, potvrde o prebivalištu i lekarsko i sl.).- -

Izborni programi – Šk. 2020/21. godina

Prvi razred – četiri izborna programa:

1. Primenjene nauke;

2. Pojedinac, grupa i društvo

3. Zdravlje i sport

4. Jezik, mediji i kultura

U Info fajlovima je dokument koji možete preuzeti o izbornim paketima za prvi razred. Izjasniti se za dva od ponuđena četiri i poslati na mejl Užičke gimnazije. Rok za izjašnjavanje je 13.7.2020.

gimnazijauzice@gmail.com

uzickagimnazija@ptt.rs

Autor:

05. septembar. eTwinning nacionalne oznake kvaliteta
26. avgust. Raspored dolazaka učenika prvog razreda u ponedeljak, 31.8.2020.
21. avgust. Obaveštenje za učenike prvog razreda
19. jun. Language: Mission Possible
19. jun. Poetry for a Sustainable Future
17. jun. Konačni rezultati prijemnog ispita iz matematike za računarsko odeljenje Užičke gimnazije