AVG262020
Raspored dolazaka učenika prvog razreda u ponedeljak, 31.8.2020.

Raspored dolazaka učenika prvog razreda u ponedeljak, 31.8.2020.

Pozivaju se učenici prvog razreda (cela odeljenja, bez deljenja) da dođu u Gimnaziju kako bi dobili početna uputstva za novu školsku godinu. Učenici treba da dođu na početak datog termina i podrazumeva se da to neće trajati duže od sat vremena. Maske su obavezne.

Svečana sala Amfiteatar Kabinet br 12

8:00-9:00 I7 I6 IR

9:30-10:30 I5 I4

11:00-12:00 I3 I2