Konačni rezultazi za učenike sa posebnim sposobnostima za računarstvo i informatiku za školsku 2021/21.god. Prijava za prijemni ispit u računarsko i sportsko odeljenje Potvrda o ostvarenim sportskim rezultatima Obaveštenje o upisu u IT i sportsko odeljenje, prijemni i završni ispit Pripremna nastava iz matematike za učenike sa posebnim sposobnostima za računarstvo i informatiku Raspored pisanih provera Raspored za profesore I i III razreda Raspored za profesore II i IV razreda Raspored pismenih vežbi u I polugodištu školske 2020-21 Pravilna upotreba zaštitnih maski (LINK) Preporuke za prevenciju COVID19 Preporuke za decu - COVID19 Simptomi COVID19 Kontakti instituta, zavoda za javno zdravlje,škole Udžbenici koji se koriste u Užičkoj gimnaziji Anketa - izbor modela nastave Uputstvo o merama zaštite Stručno uputstvo za organizovanje nastave Prijava za upis učenika u srednju školu Izborni paketi za prvi razred Primeri dozvoljenih kalkulatora za prijemni ispit Sportsko odeljenje u Užičkoj gimnaziji Izmena Pravilnika o kalendaru obrazovno-vaspitnog rada za školsku 2019/20.godinu Obaveštenje za učenika o učenju na daljinu Poziv za javnu nabavku II razred Konkursna dokumentacija za ekskurziju II razreda Poziv za javnu nabavku Konkursna dokumentacija za ekskurziju IV razreda Enjoy the Journey Evidencija drustveno-korisnog rada DKR - saglasnost za roditelje DKR - obavestenje za roditelje Zašto upisati računarsko odeljenje Obrazac za individualno praćenje ponašanja učenika Bodovanje strucnog usavrsavanja 18/19.godina Izvestaj o strucnom usavrsavanju - obrazac Lista za pracenje casova nastavnika Latinski rečnik Besplatna ONLINE pripremna nastava iz matematike i programiranja Raspored zvonjenja Uputstvo za pisanje maturskog rada Šablon za maturski rad Fondacija Života Vranić Standardi kompetencija SU licni plan SU Prva strana e-izdanja "Gimnazijalca"

MAJ212021
Pohvala za likovni „doživlјaj“ Stare crkve
kategorija: Takmičenja

Iva Bogićević, učenica II6 odelјenja Užičke gimnazije,
Pohvalјena je za rad sa kojim je konkurisala na likovnom konkursu.
Organizator konkursa, Stara crkva u Užicu, povodom 300 godina postojanja, organizovala je konkurs za najlepši likovni rad, za učenike srednjih škola. Tema konkursa bila je : „Stara crkva u mom doživlјaju“.
Iva Bogićević je originalno, u ekspresivnom maniru, prikazala svoj „doživlјaj“, jedne od najlepših crkava, Stare crkve našeg grada. Želimo joj puno uspeha na sledećim konkursima i stremlјenjima ka ličnim uspesima u polјu vizuelnih umetnosti.
Dodatne informacije o konkursu možete pronaći na sledećem linku. http://otacmilic.com/rezultati-literarnog-i-likovnog-konkursa/

Autor: Dragan Vićentić, profesor

16. jun. DSD ispiti 2021.
09. jun. Trapped
25. maj. Državno takmičenje iz matematike