Konačni rezultazi za učenike sa posebnim sposobnostima za računarstvo i informatiku za školsku 2021/21.god. Prijava za prijemni ispit u računarsko i sportsko odeljenje Potvrda o ostvarenim sportskim rezultatima Obaveštenje o upisu u IT i sportsko odeljenje, prijemni i završni ispit Pripremna nastava iz matematike za učenike sa posebnim sposobnostima za računarstvo i informatiku Raspored pisanih provera Raspored za profesore I i III razreda Raspored za profesore II i IV razreda Raspored pismenih vežbi u I polugodištu školske 2020-21 Pravilna upotreba zaštitnih maski (LINK) Preporuke za prevenciju COVID19 Preporuke za decu - COVID19 Simptomi COVID19 Kontakti instituta, zavoda za javno zdravlje,škole Udžbenici koji se koriste u Užičkoj gimnaziji Anketa - izbor modela nastave Uputstvo o merama zaštite Stručno uputstvo za organizovanje nastave Prijava za upis učenika u srednju školu Izborni paketi za prvi razred Primeri dozvoljenih kalkulatora za prijemni ispit Sportsko odeljenje u Užičkoj gimnaziji Izmena Pravilnika o kalendaru obrazovno-vaspitnog rada za školsku 2019/20.godinu Obaveštenje za učenika o učenju na daljinu Poziv za javnu nabavku II razred Konkursna dokumentacija za ekskurziju II razreda Poziv za javnu nabavku Konkursna dokumentacija za ekskurziju IV razreda Enjoy the Journey Evidencija drustveno-korisnog rada DKR - saglasnost za roditelje DKR - obavestenje za roditelje Zašto upisati računarsko odeljenje Obrazac za individualno praćenje ponašanja učenika Bodovanje strucnog usavrsavanja 18/19.godina Izvestaj o strucnom usavrsavanju - obrazac Lista za pracenje casova nastavnika Latinski rečnik Besplatna ONLINE pripremna nastava iz matematike i programiranja Raspored zvonjenja Uputstvo za pisanje maturskog rada Šablon za maturski rad Fondacija Života Vranić Standardi kompetencija SU licni plan SU Prva strana e-izdanja "Gimnazijalca"

MAJ252021
Državno takmičenje iz matematike
kategorija:

U nedelju, 23. maja, održano je Državno takmičenje iz matematike u organizaciji Društva matematičara Srbije. Zbog epidemije takmičenje je održano na četiri mesta u isto vreme - u Beogradu, Novom Sadu, Nišu i Kragujevcu. Učenici našeg okruga su se takmičili u Kragujevcu.
Užički gimnazijalci su ostvarili odlične rezultate. Anđela Prodanović (IIIR) osvojila je prvu nagradu, a Jovana Smiljanić (IIIR) i Vuk Šiljković (IR) osvojili su drugu nagradu. Anđela i Jovana su ovim plasmanom oslobođene prijemnog ispita na najboljim fakultetima gde se polaže matematika u Srbiji. Sve čestitke za naše učenike!

Autor: Dejan Cvijetić

16. jun. DSD ispiti 2021.
09. jun. Trapped
24. maj. Okružno takmičenje iz srpskog jezika